Филм "180"



Занимљив филм о стању свијести народа у Америци, мада и код нас у српским земљама није пуно боље.

Коментари

Популарни постови са овог блога

Ненад Илић - Хипер Хомо сапиенси

Гутовић - Образовног програма више нема је л’ тако?

АЛЕКСАНДАР АНДРЕJЕВИЧ ИВАНОВ - сликар једне слике